25 czerwca

napalone delfiny

Gorąco, a ma być jeszcze cieplej.

Dlatego dla ochłody dziś o delfinach, bo delfiny to ssaki z rzędu waleni.

No i z ludźmi mają wiele wspólnego, bo są nie tylko stadnymi, mądrymi ssakami, ale to co interesujące: są wiecznie napalone, a seks uprawiają dla podtrzymania więzi społecznych oraz własnej przyjemności. Bo taki na przykład delfin, jak go na seks przyciśnie, to potrafi się masturbować węgorzem. A ponieważ delfinów nie obejmuje ludzka obyczajowość, to swobodny, czasem perwersyjny seks z penetracją, ale za to bez zobowiązań ma miejsce nie tylko w relacji damsko-męskiej, ale także męsko-męskiej. I w ogóle rodzice-delfiny nie straszą swoich dzieci niechcianą ciążą – samica jest brzemienna raz na kilka lat, chociaż seks uprawia bardzo często. Bo seks rekreacyjny to nie to samo co seks reprodukcyjny.

No, a skoro już jesteśmy przy seksie pań, to delfinice posiadają orgiastyczną łechtaczkę ❤️
Tak bardzo podobną do kobiecej (!). Delfinia łechtaczka posada żołądź, a także dwustronne płaty erogenne służące, ni mniej ni więcej, jak tylko dzikiej rozkoszy. Wargi sromowe większe i mniejsze deflinic są jak u nas, na zewnątrz ciała. Ale ich łechtaczka mieści się wewnątrz, tuż przy ujściu pochwy, co pozwala na każdorazową jej stymulację, a tym samym na intensyfikację potencjalnych doznań przy każdorazowej penetracji.

Acha, jeśli marzysz o wspólnym pływaniu z delfinami to pamiętaj, że delfiny w niewoli okazują zachowania seksualne wobec innych pływających z nimi gatunków, na przykład ludzi.

Ściskam udami
Wiktoria Morella

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Wiktoria Morella , Blogger