29 sierpnia

kto pyta nie błądzi?

Uczciwość nie zawsze popłaca.
Wczoraj poszłam do sex shopu. Poszukać inspiracji, natchnienia, weny twórczej, wiesz o co chodzi, prawda?
- O, ktoś przyszedł - powiedział damski glos  do pani, która właśnie wypakowywala towary na półkę. Pani ekspedientka wyszła z zaplecza i hukneła bez pardonu
- Czego pani szuka?
- A nic, tak tylko oglądam, szukam inspiracji - pani ekspedientka popatrzyła na mnie jak na idiotkę.
No, ale jak już jestem, misję mam przecież! to w imię nauki, pani kochana, więc rozglądam się, rozglądam, ale dupy mi nie urwa. Poza 2 hardcorowymi maskami z lateksu sama klasyka: wibratory, sztuczne penisy, sztuczne pochwy, sztuczne odbyty, dmuchana lala, sama dmuchana dupa, sama głowa dmuchanej lali z otwartymi ustami, podwójny wibrator, filmy pornograficzne, nakładki na penisa wszelkiej maści, dilda analne, dilda podwójne dla panów, pompki próżniowe do penisa, obroże z ćwiekami na szyję, kulki gejszy w różnych kolorach i rozmiarach, korki analne, również z diamencikiem, bo takich z ogonem nie było, erotyczne huśtawki, pejcze i baciki, piórka na patyku do miziania, kajdanki z futerkiem, wibrujące masażery dla pań, knebel z uprzęrzą i  plastikową kulką, seksowna bielizna, także jadalna, wdzianka dla lubiących przebieranki za policjantkę albo pielęgniarka, faruszki z doczepionym dildo, kombinezony z lateksu, prezerwatywy i lubrykanty. Ale te 2 ostatnie nawet nie warte wspomnienia, bo przecież w aptece możesz je kupić. No wielkie mi łał.
- Może mi pani podpowie, co ludzie najczęściej kupują? - pytam grzecznie.
- Proszę pani, to nie jest sklep spożywczy, żebym udzielał pani takich informacji!!
No i masz babo placek, no nic dzisaj nie napiszę.
A! Nie! Jedna rzecz mnie zaciekawiła: czerwony plug (korkiem analnym zwany). Wielki jak lampka nocna mojej babci.
Jako z tego morał?
Jedni wolą po ciemku i po cichu, inni  z rozmachem i na wypasie. Nic nikomu do tego. Dopóki wszyscy robią to za wzajemną zgodą to nie mamy (!) moralnego prawa zaglądać im do anusa.
Ściskam udami
Wiktoria Morella 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Wiktoria Morella , Blogger