26 marca

Połowa populacji ma koronę.

Będąc w pandemicznym temacie chcę ci powiedzieć, a może tylko przypomnieć, że każdy posiadacz penisa ma koronę. I to nie tą, co mu z głowy spadnie przy odkurzaniu. Bynajmniej. Chodzi tu o koronę żołędzi prącia.

Otóż, każdy ludzki penis zakończony jest szeroką (i silnie unerwioną) żołędzią, a jej wystająca, zaokrąglona podstawa to właśnie korona żołędzi.


Ale wiesz, wszyscy tak o tej 👑 i 👑, a w zasadzie to po co ona jest❓

Ano, wytłumaczenie jest ściśle (i brutalnie) biologiczne. Korona prącia, w trakcie ruchów frykcyjnych działa jak pompa ssąco tłocząca. Zadanie: usunięcie z pochwy spermy konkurenta i złożenie własnej. Dzięki koronie penis jest w stanie usunąć do 91% spermy znajdującej się w pochwie. Uwaga! Duży penis, tak bardzo porządny przez niektórych, nie jest bardziej skuteczny. Głęboka penetracja i/lub niepełne wprowadzenie penisa do pochwy zmniejsza możliwość usunięcia spermy do 40% (Gordon Gallup, 2003).
Dlatego też, po penetracji zakończonej orgazmem, czyli po usunięciu starego i złożeniem nowego nasienia w pochwie żołądź prącia staje się bardzo wrażliwa, nadwrażliwa wręcz i dalsza penetracja staje się nieprzyjemna, a erekcja słabnie.

Z biologicznego punkt widzenia misja została wykonana.

Ściskam udami
Wiktoria Morella
_
[Andy Warhol, Penis, 1977; korona żołędzi penisa działa jak pompa ssąco tłocząca].

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Wiktoria Morella , Blogger