12 maja

Twoja sperma nie smakuje jak prosecco

Opinie o tym jak smakuje ludzka sperma są dość mocno rozbieżne.

Kobiety są raczej bardziej krytyczne w ocenie, bo często określają smak spermy jako słono-gorzki, cierpki i (jak można wyczytać na forach) często porównują do: sera Brie, środka czyszczącego Ajax/Ace/Domestos (często powtarza się porównanie do zapachu chloru), zgniłych jaj i brudnych skarpet. Panowie są mniej krytyczni i smak spermy porównują do kawioru bądź migdałów, czy orzechów z delikatną nutą nugatu.
Tak czy siak, sperma nie smakuje jak prosecco. A przynajmniej przyjemnie nie musuje podniebienia 😉

Jeśli lubisz/nie przeszkadza ci smak spermy to ok.
Jeśli nie lubisz/przeszkadza ci smak spermy to też jest ok.Seks ma być przyjemnością dla obu stron i przymus jest niedopuszczalny (❗) - a niestety przemierzając fora czytałam takie porady: przytrzymaj głowę i spuść się w usta, wtedy polubi twój smak. To gwałt❗

Pytanie jednak brzmiało: co wpływa na smak nasienia?
🍆Higiena! Brudny i przepocony penis udekorowany serową mastką nie jest apetyczny.
🍆Niedoleczona lub istniejąca infekcja układu moczowo-płciowego - bez komentarza.
🍆Ważna jest także ogólna higiena, czyli zdrowy tryb życia: stosowane używki papierosy, alkohol, kawa także ma znaczenie.
🍆I woda.
Głównym składnikiem spermy jest woda. Dlatego tak ważne jest uzupełnienie płynów. Im bardziej odwodniony organizm tym smak spermy jest bardziej intensywny.

A co z dietą?
I tu z pomocą przychodzą mądrości ludowe medycyną alternatywną zwane. (chociaż nie ma dowodów naukowych/klinicznych na wpływ diety na smak spermy, wiem, bo pytałam się ongiś Dr Damian Parol o mistycznego 🍍). A skoro to czytasz to znaczy, że masz internet. Więc sobie wygoogluj o czosnku, cebuli, szparagach i słodkich owocach 🙂

I na marginesie, prawidłowy kolor spermy to perłowoszary. Jeśli zmieni kolor na żółty, zielony lub czerwony koniecznie udaj się do lekarza.

Ściskam udami
Wiktoria Morella
_
[Peter Paul Rubens, Markiza Brygida Spinola Doria, 1606; kobieta patrzy pewnie i mówi: twoja sperma nie smakuje jak prosecco].

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Wiktoria Morella , Blogger