Menu

Do pobrania

Kilka słów o seksualności

Krótki i lekko napisany słowniczek podstawowych pojęć związanych z seksualnością i holistyczne rozumianą edukacją seksualną. Znajdziesz tu rozszerzone definicje między innymi takich pojęć jak: seksualność, tożsamość seksualna, tożsamość płciowa oraz 5 typów orientacji seksualnej.

W tym ebooku znajdziesz wyjaśnienie podstawowych definicji (wraz z opisowymi przykładami) tożsamości płciowej, praktyk seksualnych, informacje na temat czym różni się tożsamość seksualna od orientacji seksualnej. Zawarte są tu także odpowiedź na pytanie czym jest seksualność i dlaczego promowanie edukacji seksualnej jest tak ważne dla nas samych.

Ebook nie posiada spisu treści, ponieważ dla zrozumienia podejmowanych zagadnień ważne jest, żeby zapoznać się z całością tekstu.

Przykłady są wymyślone na potrzeby omówienia definicji. Przy pisaniu nie ucierpiała żadna osoba ani zwierzę.
Pobierz bezpłatnie

Wyślij link do pobrania na adres:

Potwierdzam, że zapoznałam/-em się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem Sklepu Internetowego. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: wiktoria@wiktoriamorella.pl