Menu

Do pobrania

Kilka słów o seksualności

Krótki i lekko napisany słowniczek podstawowych pojęć związanych z seksualnością i holistyczne rozumianą edukacja seksualną. Znajdziesz tu rozszerzone definicje między innymi takich pojęć jak: seksualność, tożsamość seksualna, tożsamość płciowa oraz 5 typów orientacji seksualnej.

W tym ebooku znajdziesz wyjaśnienie podstawowych definicji (wraz z opisowymi przykładami) tożsamości płciowej, praktyk seksualnych, informacje na temat czym różni się tożsamość seksualna od orientacji seksualnej. Zawarte są tu także odpowiedź na pytanie czym jest seksualność oraz co to jest edukacja seksualna. I dlaczego promowanie edukacji seksualnej jest tak ważne dla nas samych.

Ebook nie posiada spisu treści, ponieważ dla zrozumienia podejmowanych zagadnień ważne jest, żeby zapoznać się z całością tekstu.

Przykłady są wymyślone na potrzeby omówienia definicji. Przy pisaniu nie ucierpiała żadna osoba ani zwierzę.
Pobierz bezpłatnie

Wyślij link do pobrania na adres:

Potwierdzam, że zapoznałam/-em się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem Sklepu Internetowego. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: wiktoria@wiktoriamorella.pl