Menu

O mnie

Cześć,

nazywam się Wiktoria i lubię dzielić się wiedzą, a zabawa słowem to moja pasja. Pomogę ci napisać pracę dyplomową. Bo jakość ma znaczenie.

Skąd to wiem?

Oceniam prace studentów i wiem, z czym możesz mieć największy kłopot. Wiem także, na co inni wykładowcy zwracają uwagę.


Hm, ale to nie wszystko.

Moja wiedza o tym, jak pisać prace dyplomowe zachowując work life balance (tak, pisanie pracy licencjackiej, magisterskiej, podyplomowej czy doktorskiej to praca) wynika również z osobistego doświadczenia.

Chcesz poznać moją historię?

Napisałam pracę licencjacką i magisterską. Więc wiem, jak to jest pisać, studiując dzienne, imprezując i pracując w weekendy. Bywa ciężko.

A potem dostałam się na stacjonarne studia doktoranckie bez stypendium i… podjęłam prace na pełen etat. Więc wiem, jak to jest łączyć studia z pracą. Bywa ciężko.

Jednak praca zarobkowa w żaden sposób nie była związana z moim wykształceniem. Dlatego chciałam się przekwalifikować i… pracując, studiując, dodatkowo rozpoczęłam studia podyplomowe. Jednak wybór studiów podyplomowych okazał się totalną pomyłką! Więc wiem, jak to jest pisać pracę dyplomową tylko dlatego, że zainwestowało się zbyt dużo czasu i pieniędzy w studia, żeby ich nie skończyć.

A potem, będąc na macierzyńskim, otworzyłam przewód i zaczęłam pisać pracę doktorską. Więc wiem, jak trudno jest łączyć obowiązki rodzicielskie ze studiami, egzaminami i pisaniem dysertacji. Bywa ciężko.

Obroniłam się z wyróżnieniem. Więc wiem, jak docenienie włożonego wysiłku dodaje wiary we własne możliwości.

Przez te lata, pisząc prace dyplomowe, artykuły naukowe, do czasopism, na blogi (swój, jak i zaprzyjaźnione), teksty na zamówienie wiele razy zastanawiałam się, jak można pisać lepiej, efektowniej, prościej i szybciej.

Popełniłam masę błędów, ale też wyciągnęłam wnioski, którymi chcę się z tobą podzielić.

Ściskam


Z wykształcenia dra kulturoznawstwa, antropolożka kultury. Z zawodu wykładowczyni SWPS, dziennikarka GentleWoman Polska. Z pasji edukatorka i blogerka na Wiktoria Morella Blog [znajdziesz mnie na Facebooku oraz Instagramie].

A! i jeszcze jedno. Wiktoria Morella to mój pseudonim. Jeśli chcesz wiedzieć, z czego się doktoryzowałam, sprawdź tu.