Menu

Kim jestem?

Cześć,

nazywam się Wiktoria i lubię dzielić się wiedzą, a zabawa słowem to moja pasja. Pomogę ci samodzielnie napisać pracę dyplomową. Bo jakość ma znaczenie.

Skąd to wiem?

Oceniam prace studentów i wiem, z czym możesz mieć największy kłopot. Wiem także, na co inni wykładowcy zwracają uwagę.


Hm, ale to nie wszystko.

Moja wiedza o tym, jak pisać prace dyplomowe zachowując work life balance wynika również z doświadczenia (tak, pisanie pracy licencjackiej, magisterskiej, podyplomowej, czy doktorskiej to praca).

Chcesz poznać moją historię?

Napisałam pracę licencjacką i magisterską. Więc wiem, jak to jest pisać, studiując dzienne, imprezując i pracując w weekendy. Też to znasz?

A potem rozpoczęłam studia trzeciego stopnia. Ale… dostałam się na dzienne studia doktoranckie bez stypendium, więc… podjęłam pracę na pełen etat.

Jednak praca zarobkowa w żaden sposób nie była związana z moim wykształceniem. Dlatego chciałam się przekwalifikować. Pracując, studiując, dodatkowo rozpoczęłam studia podyplomowe. Jednak wybór studiów podyplomowych okazał się totalną pomyłką! Wiem, jak to jest pisać pracę dyplomową tylko dlatego, że zainwestowało się zbyt dużo czasu i pieniędzy w studia, żeby ich nie skończyć.

A potem, będąc na macierzyńskim, otworzyłam przewód i zaczęłam pisać pracę doktorską. Więc wiem, jak trudno jest łączyć obowiązki rodzicielskie ze studiami, egzaminami i pisaniem dysertacji. Bywa ciężko.

Obroniłam się z wyróżnieniem. Uwierz mi, docenienie włożonego wysiłku dodaje pewności siebie i wiary we własne możliwości.

Przez te lata, pisząc prace dyplomowe, artykuły naukowe, teksty do czasopism, na blogi (swój, jak i zaprzyjaźnione), teksty na zamówienie wiele razy zastanawiałam się, jak pisać lepiej, efektowniej, prościej i szybciej.

Popełniłam masę błędów, ale też wyciągnęłam wnioski.

Jeśli chcesz poznać moją odpowiedź jak pisać prace dyplomowe, zajrzyj do sklepu.

Ściskam


dra kulturoznawstwa, antropolożka kultury, wykładowczyni SWPS, dziennikarka GentleWoman Polska, edukatorka i blogerka na Wiktoria Morella Blog [znajdziesz mnie na Facebooku oraz Instagramie].

A! i jeszcze jedno. Wiktoria Morella to mój pseudonim. Jeśli chcesz wiedzieć, z czego się doktoryzowałam, sprawdź tu.